-20%

Каструля велика із нержавіючої сталі з кришкою 6 л Benson (BN-686)
1 656,25 ₴
1 325 ₴
- Готово до відправки
- Код: BN-686
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каструля BENSON довговічна і не тьмяніє з часом. Виготовлена з нержавіючої сталі - відмінна теплопровідність, швидке і рівномірне нагрівання, висока стійкість до корозії, до впливу кислот і лугів. Не виділяє в їжу шкідливі речовини, а страви, приготовані в такій каструлі, мають відмінні смакові якості. Ручки з нержавіючої сталі із кріпленням точковим зварюванням.
Характеристики:
- Тип: Велика каструля;
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Матеріал кришки: нержавіюча сталь;
- Об'єм: 6 л;
- Діаметр: 20 см;
- Висота: 20 см;
- Колір: сталевий.
Комплектація:
- Каструля — 1 шт.;
- Кришка — 1 шт.;
- Упаковка: заводське пакування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Висота каструлі без кришки | 20 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 6 л |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь: Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для плити |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴




