-20%

Жарівня-гусятниця Edenberg прямокутна 4,7 л з гранітним покриттям 32х23х7,5 см зі скляною кришкою (EB-12126)
112 375 ₴
89 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: EB-12126
+380 (63) 606-77-29
Робочийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: литий алюміній
Покриття: гранітне, антипригарне, не містить шкідливих речовин PFOA.
Розміри: 32х23х7,5 см
Місткість: 4,7 л
Стійкий до високих температур і подряпин
Підходить для всіх типів плит, включно з індукційними.
Ручка на кришці з олійно-крапельною системою
М'які силіконові прихватки у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Жаровня |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина посуду | 32 см |
| Ширина посуду | 23 см |
| Висота стінок | 7.5 см |
| Антипригарне покриття | Граніт |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість ручок | 2 |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Edenberg |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Матеріал кришки | Скло |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Колір | Сірий |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 900 ₴








