
Каструля казан Edenberg 18х8см 1.6 л з термоіндикатором з антипригарним покриттям з кришкою (EB-13092)
800 ₴
640 ₴
- Готово до відправки
- Код: EB-13092
• Каструля казан сотейник з термоіндикатором зі скляною кришкою
• Розмір: - 18х8см 1.6 л
• Матеріал: кований алюміній – потовщений алюмінієвий корпус рівномірно розподіляє температуру на всій поверхні сковороди.
• Індикатор нагріву «thermo indicator» – ваш компаньйон на кухні, він стане рівномірно червоним, показуючи, що ваша сковорода готова до використання.
• Всередині: антипригарне покриття – з термоіндикатором – найновіше тришарове антипригарне покриття має чудові протипригарні властивості, безпечне для здоров'я людини.
• Зовнішній корпус термостійкий – стійкий до високих температур.
• З м'якими ручками – для зручного перенесення – прогумована термостійка ручка soft touch не ковзає в руці
• Надійне клепане кріплення ручки
• Кришка з вогнетривкого скла
• Турбо індукційне дно – індукційне дно дозволяє використовувати сковороду на всіх типах плит
• Підходить для посудомийної машини
• Упаковка – подарункова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Висота каструлі без кришки | 8 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Комбінований |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 1.6 л |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 18 см |
| Потовщене дно | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Так |
- Ціна: 640 ₴

